Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
SIP-ПАНЕЛЬНІ БУДИНКИ
Замовити розрахунок фундаменту

ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ SIP-ПАНЕЛЬНОГО БУДИНКУ

Завдяки чудовій теплоізоляції, простому монтажу і екологічності SIP-панельні будинки набули широкого поширення по всьому світу. Влітку такі будинки відмінно зберігають прохолоду, а взимку - тепло.

SIP-панелі складаються з двох плит OSB по краях і спіненого пінополістиролу між ними. Завдяки закритим порам і повітря в них пінополістирол добре зберігає тепло або прохолоду. Така структура робить його хорошим утеплювачем.

Будинок з сіп панелей на палях має високу енергоефективність та вогнестійкість. СІП-панель товщиною всього 120 мм має таку ж енергоефективністю як і цегляна кладка товщиною 2.5 м або залізобетон товщиною 4.2 м. Плити OSB обробляються антипиреном. Матеріал, оброблений цією речовиною, стає вогнестійким і набуває здатності до самозагасання.

SIP-панельні будинки мають невелику масу, завдяки чому такі будинки можуть бути побудовані на гвинтових палях. Фундамент під будинок з сіп панелей на гвинтових палях має ряд переваг:

 • такий фундамент просто монтувати. Він не потребує використання важкої техніки, проведення земляних та бетонних робіт;
 • монтаж фундаменту можна проводити на ділянках зі складним ландшафтом, на схилі та в холодну пору року;
 • возведение фундамента занимает день-два, в зависимости от площади дома;
 • зведення фундаменту займає день-два, залежно від площі будинку;
  гвинтові палі покриті цинком. Цинковий шар захищає палі від корозії і дозволяє використовувати їх в водонасичених грунтах і на заболочених місцевостях;
 • після монтажу на будівельному ділянці практично не залишається будівельного сміття.
Побудувати будинок з СІП-панелей в Україні тепер стало дуже просто. Компанія PILLAR виробляє, проектує і монтує гвинтові палі для фундаменту під SIP-панельні будинки.

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів для SIP-панельних будинків в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ ДЛЯ SIP-ПАНЕЛЬНИХ БУДИНКІВ

розрахунки фундаменту для сіп панельного будинку
Не бояться води
Оцинковані палі практично не схильні до корозії, що дозволяє використовувати їх в водонасичених грунтах і навіть у водоймах.
палі для будинків з сіп панелей
Простий монтаж
Здійснити монтаж фундаменту можна протягом декількох днів. Для цього не потрібно залучати складну будівельну техніку і проводити земляні роботи і бетонні роботи.
Монтаж фундаменту за 48 годин
Один геошуруп монтується до 15 хвилин. Розпочати будівництво будівлі можна відразу ж, після закінчення монтажу пілларів. Після установки фундамент SIP-панельного будинку на гвинтових палях не потребує усадки, так як після загвинчування геошурупов ущільнюється грунт, стаючи здатним витримати вагу будинку.
основа для будинків з сіп панелей
Рішення проблем рельєфу
Можливість проведення монтажу на ділянках зі складним ландшафтом або на схилі, де бетонний фундамент вимагає великих трудових і фінансових витрат.
гвинтові палі для будинків з сіп панелей
Можливість проведення монтажу в холодну пору року
У порівнянні з стрічковим фундаментом, заливка якого в зимовий час вимагає додаткових фінансових витрат, пов'язаних з організацією теплоізоляції бетону, установка гвинтових паль може проводитися в звичайному робочому режимі.
проектування фундаменту сіп будинку
Відсутність сміття на будівельній ділянці
Монтаж пальово-гвинтового фундаменту здійснюється за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття по закінченню робіт.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ДЛЯ SIP-ПАНЕЛЬНОГО БУДИНКУ

Геологія і проект споруди
Для отримання оптимального рішення по будівництву фундаменту, замовнику необхідно надати геологічні вишукування ділянки та надати проект споруди, на підставі яких фахівцями робиться укладення про властивості грунту і навантаження майбутньої споруди.
Проектування
На підставі отриманих даних наші інженера проводять розрахунок необхідної кількості опор і відстані між ними, а також глибина їх занурення. Залежно від зібраних навантажень з проекту будівлі вибираються геошурупи для фундаменту будинку, їх оптимальний діаметр і необхідна довжина.
Монтаж
Пальові фундаменти для SIP-панельних будинків встановлюються за короткий термін. Залежно від складності об'єкта, можуть бути три варіанти вкручування гвинтових паль для будинку: ручний, електромеханічний і гідравлічний. Після того, як геошурупи були встановлені на проектну глибину в грунт, проводиться обв'язка оголовків ростверком.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ SIP-ПАНЕЛЬНОГО БУДИНКУ

Pillar - ваш партнер по гвинтовим фундаментам Звернувшись в компанію Pillar, ви отримуєте:

 • Можливість замовити фундамент під ключ. Ми виконаємо всі роботи в строк в кращій якості.
 • Швидкий індивідуальний розрахунок фундаменту від досвідчених інженерів.
 • Швидкий монтаж і оперативність виконуваних робіт в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Запоріжжі та ін. містах України.
 • Безкоштовну доставку в будь-яке місто по території України.
 • Технічну підтримку та допомогу фахівців в питаннях побудови фундаменту.
Компанія має власне виробництво по виготовленню оцинкованих паль, які можна купити за доступними цінами в Україні. Ми зможемо надати кваліфікованих фахівців, які виконають проектування і розрахунок вартості фундаменту, а також допоможуть оформити необхідні документи. Щоб зробити монтаж пальового фундаменту достатньо заповнити форму зворотного дзвінка або звернутися до консультанта, зателефонувавши по телефону.