Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you

БУДІВНИЦТВО СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

Компанія PILLAR виробляє металоконструкції для сонячних панелей. Такий каркас для сонячних панелей мають високу надійність, міцністю і стабільність, а так же, в плані збирання, добре поєднується з геошурупами нашого виробництва. У нас розроблені типові металоконструкції як для наземних станцій, так і для станцій які розташовуються на дахах будівель.

Наші інженери допоможуть становить проект сонячних станцій як побутових так і промислових. Можливий розрахунок унікальних металоконструкцій під Ваші потреби.

Комплект кріплень для сонячної станції поставляється на Ваш ділянку повністю готовим для самостійної збірки. Так само ви можете зібрати станцію за допомогою нашої монтажної бригади. Наші монтажники збирають станцію потужністю в 30 кВт за 3 дні.

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу сонячних електростанцій в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.
ПРИКЛАДИ РОБІТ

БУДІВНИЦТВО СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ PILLAR ВІДГУКИ

Андрій Скиба
Компанія Avenston: Промислові сонячні електростанції.
Компанію PILLAR ми вибрали з тієї причини, що у них несхожа на всі конструкція з геошурупамі під столи. Вона ексклюзивна і практично ніде не використовується в сонячній енергетиці. PILLAR компанія професіоналів, які тримають своє слово, роблять все в строк. Поставка матеріалів і монтаж все на професійному рівні. У нас залишилися хороші враження, сподіваємося на подальшу співпрацю. Побудувати вже не 5 МВт, а, щоб рахунок у нас йшов на десятки.
У нас були побоювання, що палі не зможуть витримати навантаження столів. Ми провели ряд тестів після чого побачили, що це буде найправильніше і швидке рішення. Команда професіоналів, хлопці швидко реагують швидко розуміють вирішення питань, розуміють глобальність цих питань. Відбулися моменти щодо усунення дефектів в монтажі, на даний момент компанія Pillar додатково виїхала і все усунула.
Богдан Новіков
Компанія AES Solar: Промислові сонячні електростанції.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ СОНЯЧНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

Оформлення замовлення
Для початку розрахунку від замовника нам необхідно отримати наступні дані: бажану потужність станції, розмір і товщину панелей, кількість столів і рядів, а також орієнтацію панелей, їх кут нахилу і підйом над землею. Для будівництва великих об'єктів також знадобляться дані геологічних вишукувань.
Проектування
Щоб правильно розмістити на ділянки столи для сонячних станцій, необхідно провести грамотну проектну роботу. Тут враховується розмір і вага конструкції, її площа, геологія грунту, вітрові та снігові навантаження. Результатом проведених розрахунків є визначення оптимального розміру геошурупов і рівномірний розподіл навантаження на конструкцію.
Монтаж
Установка конструкцій починається відразу після першої поставки на об'єкт. Складний рельєф або погані погодні умови не є перешкодами для монтажу гвинтового-фундаменту для сонячних батарей. Спочатку виконується розмітка пальового поля, монтуються геошурупи, потім встановлюється каркас для сонячних панелей і установка самих панелей. Так само ми можемо змонтувати додаткові споруди.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ

Pillar - ваш партнер по гвинтовим фундаментів

Наші переваги - це:
  • власне виробництво геошурупов і металоконструкцій для сонячних батарей;
  • багаторічний досвід роботи;
  • штат кваліфікованих інженерів-конструкторів;
  • безперервне вдосконалення продукції;
  • демократична ціна на геошурупи і металоконструкції;
  • прийом заявок з усієї України: Києва, Харкова, Дніпра та інших міст.
Щоб отримати безкоштовну консультацію або уточнити вартість пальового фундаменту для вашої сонячної системи під ключ, зателефонуйте нам за телефоном гарячої лінії. Також можна замовити зворотний дзвінок на сайті всього в три кліка, після чого консультанти компанії Pillar вам зателефонують і дадуть відповідь на всі ваші запитання.