Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
ВИРОБНИЧІ ЦЕХИ
Замовити розрахунок

ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ ВИРОБНИЧИХ ЦЕХІВ

Гвинтові палі досить часто застосовуються при зведенні виробничих цехів. Фундамент для цеху на гвинтових палях найчастіше вибирають при слабкому і нестійкому грунті.

Гвинтові палі для цеху мають наступні переваги:

  • швидкий монтаж від 1 до 3 днів. Терміни монтажу залежать від кількості паль, якості грунту і застосовуваної техніки. Гвинтовий фундамент не потребує часу для відстою і висихання. Будівництво цеху можна починати відразу після монтажу;
  • при необхідності до цеху можна зробити додаткову прибудову будь-якої складності, використовуючи гвинтові палі в якості фундаменту;
  • відсутність земляних робіт і збереження природного ландшафту на експлуатується ділянці;
  • можливе повторне використання паль для спорудження інших об'єктів. Повторне використання можливо тільки, якщо у паль не скінчився термін експлуатації.
Пальово-гвинтовий фундамент - ідеальна основа для цеху.

Компанія PILLAR становить проект фундаменту цеху, готує креслення фундаменту для цеху і проводить розрахунки фундаменту для цеху. Проектування фундаменту цеху також входять в наші послуги.

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів для цеху в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ ДЛЯ ВИРОБНИЧИХ ЦЕХІВ

розрахунки фундаменту для цеху
Економія часу
Пальово-гвинтові фундаменти для промислових будівель дозволяють економити до 93% часу в порівнянні з традиційним фундаментом.
фундамент для цеху
Монтаж в слабкому і водонасиченому грунті
Монолітний або колоний фундамент можна монтувати тільки на твердому стійкому ґрунті. Фундамент на гвинтових палях легко встановлюється на обводнених ґрунтах, наприклад, для зведення вітрогенераторів, опор газопроводу і нафтопроводу, щогл ЛЕП, веж зв'язку, фундаментів під колони одноповерхових промислових будівель і інших об'єктів.
проектування фундаменту цеху
Зручність і простота
Мінімальна кількість додаткових будівельних матеріалів і техніки. Зручність доставки на об'єкт. Мінімальний ризик порушення технології.
основа для цеху
Точний розрахунок
Можливість точно розрахувати вартість фундаменту і не перевищити кошторис.
креслення фундаменту для цеху
Всесезонність
Зважаючи на специфіку затвердіння бетону, його заливка в холодну пору року в природних умовах неможлива. Фундамент на геошурупах може встановлюватися, незалежно від пори року і погодних умов.
проект фундаменту цеху
Відсутність шуму і вібрації
Така особливість установки гвинтових паль дозволяє використовувати їх навіть в складних ситуаціях, коли монтаж бетонного фундаменту неможливий.
ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ПІД ВИРОБНИЧІ ЦЕХИ

Збір навантажень і геологія
Перед початком розрахунку фундаменту, нам потрібно отримати від замовника дані геологічних вишукувань і проект майбутньої споруди. Якщо у замовника немає необхідних даних, ми допоможемо це зробити спільно з нашими перевіренеми партнерами-підрядниками в найкоротші терміни.
Проектування
Важливим етапом перед початком виконання робіт є проектування. Досить часто геошурупи і вузли з'єднання для пальового фундаменту промислових будівель виготовляється за індивідуально розробленими кресленнями. Такі геошурупи здатні вирішити чітко поставлене завдання.
Монтаж
Пальові фундаменти для промислових будівель встановлюються за короткий термін. Спочатку монтуються піллари потім на них встановлюються конструкції для майбутньої основи споруди. Монтаж гвинтових паль під промислові споруди займає всього кілька днів.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ ЦЕХУ

Компанія Pillar є лідируючим в Україні заводом-виробником геошурупів. Геошурупи для виробничих цехів дають можливість швидко і в будь-яких умовах встановити надійний фундамент. Ми пропонуємо:

  • ціна від заводу-виробника;
  • широкий асортимент стандартних оцинкованих геошурупів, а також можливість зробити нестандартні і посилені гвинтові палі;
  • проектування і розробка унікальних рішень;
  • випробування;
  • монтаж в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах;
  • допомога в проходженні експертизи.
Щоб отримати безкоштовну консультацію, уточнити вартість фундаменту на геошурупах для виробничих цехів зателефонуйте нам за телефоном гарячої лінії. Також ви можете замовити зворотній дзвінок всього в три кліка на сайті компанії Pillar. Наші фахівці оперативно з вами зв'яжуться і нададуть всю необхідну інформацію.