Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
ВІТРОГЕНЕРАТОРИ
Замовити розрахунок

ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ ВІТРОГЕНЕРАТОРІВ

Вітрогенератори виробляють електроенергію, перетворюючи енергію вітру в енергію електричну. Така електроенергія відноситься до чистої енергії.

Монтаж вітрогенераторів повинен здійснюються із застосуванням екологічно чистих матеріалів, які не завдають шкоди навколишньому середовищу. В даному випадку для встановлення фундаменту відмінним рішенням будуть гвинтові палі для вітрогенераторів.

Основа для вітрогенераторів монтується на пальових кущах, які складаються з декількох вкручених в грунт гвинтових паль. Такий фундамент для вітрогенераторів має відмінну стійкість і чудову надійність.

Крім того гвинтові палі для вітрогенераторів мають цілу низку інших переваг:

 • фундамент для вітрогенераторів не боїться морозного здимання і сейсмічних коливань грунту;
 • монтаж гвинтових паль відбувається швидко і без будівельного сміття;
 • монтажні роботи можна проводити круглий рік при будь-яких погодних умовах;
 • мінімальне навантаження на навколишнє середовище;
 • висока довговічність пальово-гвинтового фундаменту.
Компанія PILLAR становить проект фундаменту вітрогенераторів, готує креслення фундаменту для вітрогенераторів і проводить розрахунки фундаменту для вітрогенераторів. Проектування фундаменту вітрогенераторів також входять в наші послуги.

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів для вітрогенераторів в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ ДЛЯ ВІТРОГЕНЕРАТОРІВ

основа для вітрогенераторів
Економія часу
Пальово-гвинтові фундаменти для опор ЛЕП дозволяють економити до 93% часу в порівнянні з традиційним фундаментом.
фундамент для вітрогенераторів
Монтаж в слабкому і водонасиченому грунті
Монолітний або колоний фундамент можна монтувати тільки на твердому стійкому ґрунті. Фундамент для опор ЛЕП на гвинтових палях легко встановлюється на обводнених ґрунтах.
розрахунки фундаменту для вітрогенераторів
Точний розрахунок
Можливість точно розрахувати вартість фундаменту і не перевищити кошторис.
креслення фундаменту для вітрогенераторів
Відсутність шуму і вібрації
Мінімальна кількість додаткових будівельних матеріалів і техніки. Зручність доставки на об'єкт. Мінімальний ризик порушення технології.
проектування фундаменту вітрогенераторів
Удобство и простота
Минимальное количество дополнительных строительных материалов и техники. Удобство доставки на объект. Минимальный риск нарушения технологии.
проект фундаменту вітрогенераторів
Всесезонність
Зважаючи на специфіку затвердіння бетону, його заливка в холодну пору року в природних умовах неможлива. Фундамент на геошурупах може встановлюватися, незалежно від пори року і погодних умов.
ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ПІД ВІТРОГЕНЕРАТОРИ

Збір навантажень і геологія
Перед початком розрахунку фундаменту, нам потрібно отримати від замовника дані геологічних вишукувань і проект майбутньої споруди. Якщо у замовника немає необхідних даних, ми допоможемо це зробити спільно з нашими перевіренеми партнерами-підрядниками в найкоротші терміни.
Проектування
Важливим етапом перед початком виконання робіт є проектування. Досить часто геошурупи і вузли з'єднання для пальового фундаменту опор ЛЕП виготовляється за індивідуально розробленими кресленнями. Такі геошурупи здатні вирішити чітко поставлене завдання.
Монтаж
Пальові фундаменти опор ЛЕП встановлюються за короткий термін. Спочатку монтуються піллари потім на них встановлюються конструкції для майбутньої основи споруди. Монтаж гвинтових паль під опори ЛЕП займає всього кілька днів.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ ВІТРОГЕНЕРАТОРІВ

Компанія Pillar є лідируючим в Україні заводом-виробником геошурупів. Геошурупи для вітрогенераторів дають можливість швидко і в будь-яких умовах встановити надійний фундамент. Ми пропонуємо:

 • ціна від заводу-виробника;
 • широкий асортимент стандартних оцинкованих геошурупів, а також можливість зробити нестандартні і посилені гвинтові палі;
 • проектування і розробка унікальних рішень;
 • випробування;
 • монтаж в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах;
 • допомога в проходженні експертизи.
Щоб отримати безкоштовну консультацію, уточнити вартість фундаменту на геошурупах для вітрогенераторів, зателефонуйте нам за телефоном гарячої лінії. Також ви можете замовити зворотній дзвінок всього в три кліка на сайті компанії Pillar. Наші фахівці оперативно з вами зв'яжуться і нададуть всю необхідну інформацію.