Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
ВОРОТА І ПАРКАНИ
Замовити розрахунок фундаменту

ПАЛЬОВО-ГВИНТОВИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ ВОРІТ И ПАРКАНІВ

Гвинтові палі для парканів застосовуються при зведенні огорож різних розмірів і форм і служать для виділення конкретної ділянки землі. Це оптимальний варіант, який збереже трудові та часові ресурси і додасть естетично красивий вид вашій ділянці або будинку. Гвинтові палі застосовуються для монтажу огорож будь-якої складності.

Завдяки своїм чудовим характеристикам широке застосування знайшло зведення паркану з зварної сіткою і профнастилом на гвинтових палях.

Палі для парканів мають ряд переваг. Вони вирішують всі проблеми, які викликають сезонні руху грунту. Завдяки лопатей палю, яка знаходиться нижче глибини промерзання і працює як анкер, сили морозного обдимання не в змозі висмикнути з грунту. Завдяки великій площі навивки паля витримує будь-які навантаження навіть на рухомих грунтах.

Гвинтові палі успішно застосовуються також для монтажу воріт. Гвинтові палі для відкатних воріт має ряд переваг:

  • їх швидко монтувати. Установка паль триває всього один день;
  • монтаж можна робити навіть взимку в мерзлий грунт;
  • завдяки закріпленню в несучих шарах грунту конструкція набуває високу міцність і надійність.
Компанія PILLAR становить проект фундаменту паркану і проект фундаменту воріт, готує креслення фундаменту для парканів і креслення фундаменту для воріт, проводить розрахунки фундаменту для парканів і розрахунки фундаменту для воріт. Проектування фундаменту парканів і проектування фундаменту воріт також входять в наші послуги.

Наша компанія пропонує послуги проектування і монтажу пальових фундаментів для парканів і для воріт в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

ПЕРЕВАГИ ФУНДАМЕНТУ ВОРІТ І ПАРКАНІВ НА ГВИНТОВИХ ПАЛЯХ

гвинтові палі для воріт
Монтаж фундаменту за 48 годин
Один геошуруп монтується до 15 хвилин. Розпочаті будівництво Будівлі можна відразу ж, после Закінчення монтажу пілларів. После установки фундамент воріт и парканів на Гвинтове палях НЕ потребує усадки, так як после загвінчування геошурупов ущільнюється грунт, стаючі здатно вітримати Вагу будинку.
гвинтові палі для забору ціна
Не бояться води
Оцинковані палі практично не схильні до корозії, що дозволяє використовувати їх в водонасичених грунтах і навіть у водоймах.
гвинтові палі для заборів
Рішення проблем рельєфу
Можливість проведення монтажу на ділянках зі складним ландшафтом або на схилі, де бетонний фундамент вимагає великих трудових і фінансових витрат.
геошурупи для заборів
Відсутність сміття на будівельній ділянці
Монтаж пальово-гвинтового фундаменту здійснюється за щадною технологією, при якій залишається мінімум будівельного сміття по закінченню робіт.
креслення фундаменту для заборів
Простий монтаж
Здійснити монтаж фундаменту можна протягом декількох днів. Для цього не потрібно залучати складну будівельну техніку і проводити земляні роботи і бетонні роботи.
основа для воріт
Можливість проведення монтажу в холодну пору року
У порівнянні з стрічковим фундаментом, заливка якого в зимовий час вимагає додаткових фінансових витрат, пов'язаних з організацією теплоізоляції бетону, установка гвинтових паль може проводитися в звичайному робочому режимі.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Залиште свої контактні дані, і ми передзвонимо Вам

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ПАЛЬОВОГО ФУНДАМЕНТУ ДЛЯ ВОРІТ І ПАРКАНІВ

Геологія і проект споруди
Для отримання оптимального рішення по будівництву фундаменту, замовнику необхідно надати геологічні вишукування ділянки та надати проект споруди, на підставі яких фахівцями робиться укладення про властивості грунту і навантаження майбутньої споруди.
Проектування
На підставі отриманих даних наші інженера проводять розрахунок необхідної кількості опор і відстані між ними, а також глибина їх занурення. Залежно від зібраних навантажень з проекту будівлі вибираються геошурупи для фундаменту будинку, їх оптимальний діаметр і необхідна довжина.
Монтаж
Пальові фундаменти для воріт і парканів встановлюються за короткий термін. Залежно від складності об'єкта, можуть бути три варіанти вкручування гвинтових паль для будинку: ручний, електромеханічний і гідравлічний. Після того, як геошурупи були встановлені на проектну глибину в грунт, проводиться обв'язка оголовків ростверком.

ГВИНТОВІ ПАЛІ ДЛЯ ВОРІТ І ПАРКАНІВ

Pillar - ваш партнер по гвинтовим фундаментам Звернувшись в компанію Pillar, ви отримуєте:

  • Можливість замовити фундамент під ключ. Ми виконаємо всі роботи в строк в найкращій якості.
  • Швидкий індивідуальний розрахунок фундаменту від досвідчених інженерів.
  • Швидкий монтаж і оперативність виконуваних робіт в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Запоріжжі та ін. містах України.
  • Безкоштовну доставку в будь-яке місто по території України.
  • Технічну підтримку та допомогу фахівців в питаннях побудови фундаменту.
Компанія має власне виробництво по виготовленню оцинкованих паль, які можна купити за доступними цінами в Україні. Ми зможемо надати кваліфікованих фахівців, які виконають проектування і розрахунок вартості фундаменту, а також допоможуть оформити необхідні документи. Щоб зробити монтаж пальового фундаменту достатньо заповнити форму зворотного дзвінка або звернутися до консультанта, зателефонувавши по телефону.