Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
ЯК РОЗРАХУВАТИ ФУНДАМЕНТ НА ГЕОШУРУПАХ?
  • /
  • /

Розрахунок фундаменту, його оптимізація під конкретне спорудження та умови на ділянці - це завжди важка робота інженера-конструктора. Конструктору потрібно виключити всі ризики, пов'язані з осіданням, деформацією і руйнуванням фундаменту і споруди.

Розрахунок будь-якого надійного фундаменту, тут потрібно зробити акцент саме на слові «надійного», вимагає проведення інженерно-геологічних вишукувань на будівельному майданчику. Це дає розуміння, як ґрунти сприймають навантаження і які з них є несучими.
Другим етапом є збір і розрахунок навантажень. Тут необхідно враховувати вагу самого спорудження, снігове навантаження по покрівлі, а також експлуатаційні навантаження від людей, меблів і техніки по перекриттях.

Після того, як навантаження будівлі або споруди пораховані, їх передають на фундамент. Фундамент розраховується за несучою здатністю кожної палі.

Отже, зібравши всі навантаження, стає зрозуміло, яку вагу буде нести фундамент, а завдяки геології стає ясно, як це навантаження сприйматимуть грунти на ділянці.