Получите консультацию специалиста
Заполните форму и наш специалист свяжется с Вами
Отримайте консультацію фахівця
Заповніть форму і наш фахівець зв'яжеться з Вами
Get specialist advice
Fill out the form and our specialist will contact you
ЯКІ ГРУНТИ ПІДХОДЯТЬ ДЛЯ ПАЛЬОВО-ГВИНТОВОГО ФУНДАМЕНТУ
  • /
  • /

Гвинтовий фундамент на геошурупах "PILLAR-Україна" підходить для всіх типів грунтів, але при проектуванні та зведенні фундаменту потрібно враховувати особливості кожного грунту. Якщо взяти для порівняння однакові умови водонасичення грунтів, то найкращими за несучою здатністю в порядку убування будуть піски, глини, суглинки і супіски. Тобто пісок, глина та суглинок є найкращими з техніко-економічної сторони. У цих грунтах геошурупи набувають найбільшу несучу здатність.

У лінійної залежності до несучої здатності знаходяться щільність грунту і зусилля, з якими потрібно загвинчувати. Тобто найскладніше в порядку убування загвинчувати в пісок, глину і суглинок.

Як видно, супісок залишається осторонь. Хоча, бувають винятки з правил і в щільному, сухому супіску можна отримати високу несучу здатність.

У суглинків і супісків є одна особливість - вони можуть осідати. Це можна зрозуміти тільки після інженерно-геологічних вишукувань.
Особливу складність в проведенні монтажних робіт становлять скелясті грунти, в яких зустрічаються великоуламкові породи. Монтаж в таких умовах вимагає залучення важкої техніки для проведення додаткових бурових робіт. В результаті збільшується вартість в порівнянні з класичними умовами монтажу. Але в ряді випадків рішення з геошурупами в гористій місцевості виявляється технічно і економічно більш вигідними.