Гвинтові палі
/ геошурупи

Проектування та монтаж пальових фундаментів
у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Львові, Запоріжжі та інших містах України.

Що таке гвинтові палі

Геошуруп PILLAR – це гвинтова паля другого покоління, яка представляє собою трубу з лопатями спеціальної конфігурації. Завдяки такій конструкції геошуруп легко проникає в ґрунт методом загвинчування.

Гвинтові палі – відмінне рішення при будівництві на заболочених, піщаних та водонасичених ґрунтах.

Сьогодні, завдяки надійності, міцності та стабільності, фундамент на гвинтових палях один з найпопулярніших видів фундаменту як у малоповерховому будівництві при зведенні дерев’яних будинків, лазень, саун, огорож, воріт, так і при зведенні гідро- та промислових споруд.

Які є види паль

Гвинтові палі розрізняються по діаметру:

Ø140

Ø76

Ø108

Ø57

Ø89

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Tempus, id amet est massa rhoncus. Habitasse massa vitae feugiat pellentesque. Adipiscing quam rhoncus cursus aliquam amet, lobortis. Id hendrerit sodales vestibulum imperdiet vulputate feugiat laoreet eget. Ultrices urna egestas nec et sem viverra mi. Enim auctor tortor integer feugiat nec. Porttitor tortor aenean quam est ut blandit. Non risus massa donec tempor enim et enim, neque. Sapien congue velit sed sagittis tellus. Eu cursus sapien, mi duis risus, arcu consequat ullamcorper. Vel at semper ac dignissim orci et, morbi urna ut.

Рекомендації при використанні паль

Технічні характеристики гвинтових паль

Довжина:

1.Ущільнений ґрунт

2.Ущільнений пісок

3.Глина

4.Злегка ущільнений ґрунт

5.Неущільнений грунт

Монтаж

Гвинтові палі виготовляються у формі великих металевих трубчастих бурів зі спеціальними гвинтовими наконечниками, призначеними для загвинчування паль у ґрунт. Диаметр та форма палі залежить від конструкції (матеріалу) несучих стін, від ваги будівлі чи споруди, під які встановлюється гвинтовий фундамент та від типу та несучої здатності ґрунту.

Для захисту від корозії на поверхню паль наносяться спеціальні склади або робиться їх оцинкування. У середній смузі нашої країни для будівництва дерев’яних (брусових, зроблених з колод, каркасних) індивідуальних житлових будинків найчастіше використовуються палі з діаметром стовбура 108 мм і довжиною 2500 мм (2,5 м).

Для інших об’єктів: легших (госпблоки, паркани, теплиці тощо) або, навпаки, більш важких (кам’яні будівлі) та на нерівних ділянках будівництва зі складними ґрунтами, діаметр стовбура паль може змінюватись від 57 до 325 мм, а довжина від 1,5 до 3 м. Більше того, при заляганні міцного ґрунту глибше зазначених довжин паль, палі можна нарощувати прямо в процесі їх встановлення.

Play Video

Сфери
застосування

Фундамент
малоповерхового будівництва
Фундамент
для промисловості
Будівництво сонячних електростанцій
Фундамент для гідроспоруд
Фундамент для об'єктів інфраструктури

Виробництво

Потужність виробництва заводу пілар складає 3000 геошурупів на місяць

Власний сучасний верстатний парк

ISO сертифікація

Методика розрахунку гвинтових паль від компанії PILLAR

Нові технології дають можливість будувати об’єкти будь-якої конфігурації, призначення на складних, сипких, заболочених ґрунтах. Палево-гвинтовий фундамент забезпечить стійкість основи будь-якого типу споруди. Зведення дачі, котеджу, заміського будинку, господарської споруди, альтанки, паркану або іншого об’єкта вимагає значно менше часу, якщо використовувати стовпчастий фундамент. Установка буронабивної конструкції займає не більше доби. При цьому вартість у рази менша. Скористайтеся нашою методикою розрахунку гвинтових паль для вашого фундаменту.

Зв'яжіться з нами

Отримайте консультацію щодо проектування, виробництва та монтажу пальово-гвинтових паль

Щоб отримати консультацію залиште свої контакти

Щоб отримати
Методику розрахунку гвинтових паль від компанії PILLAR
залиште свої контакти